KitUP Uygulaması

Günümüzde insanlar kitap okumaya pek fazla zaman ayıramamakta. İşteki yoğunluk, özel hayattaki yoğunluk derken arada kitap okuyacak bir zaman dilimi bile olmayabiliyor. İlk olarak KitUP nedir onu öğrenelim. KitUP dünyada bilinen kurgusal olmayan kitapların en önemli noktalarını belirleyip yalnızca 15 dakika okuyacağınız ya da dinleyeceğiniz bir uygulamadır. KitUP uygulaması sizlere dünyadaki en iyi kitapları 15 dakikalık halleri ile sunmaktadır. Kitaplardaki bilgileri sadece 15 dakikada okuyabileceğiniz bir uygulama tasarlanmıştır.

Kitabın tamamını okuyacak vaktiniz yok fakat kitabı çok merak ediyorsanız Kitup uygulaması ile 15 dakikalık zaman diliminde kitabın içerisindeki önemli bilgileri okuyabilmektesiniz. Böylelikle hem zaman tasarrufu yapmış oluyorsunuz hem de kitap hakkında çok fazla olmasa da en azından önemli bilgilere erişme sağlayabilmektesiniz.

kitUP Nasıl Bir Uygulama ?

Uygulama içerisinde kişisel gelişim, psikoloji, seks ve cinsellik, bilim, biyografi ve tarih, sağlık, spor ve beslenme, siyaset ve toplum, ekonomi ve para kitapları yer almaktadır. Dünyadaki en çok okunan kitaplardan önemli bilgiler toplanarak 15 dakika içerisinde okumanız sağlanıyor.  KitUP uygulamasını kullanarak okumak istediğiniz kitabı satın almadan neyi anlattığını öğrenebilir ve buna göre karar verip kitabı almanızı sağlar. Bunun dışındaysa kendi beceri alanınıza ait olan kitapları baştan sona okumak yerine önemli bilgileri okuyarak daha hızlı bilgi sahibi olmanız için kullanabilirsiniz.

KitUP uygulaması ile daha öncesinde okumuş olduğunuz bir kitabı hatırlama amaçlı olarak kullanabilir ve böylelikle kitabı yeniden okuma gereksinimi duymazsınız. KitUP uygulamasının içerisinde edebi eserler yer almamaktadır. Edebi eserler insanların ruhunu doyurabilecek tarzda kitaplar oldukları için kısaltılmaları pek doğru bulunmamakta. Uygulama içerisinde daha çok bilgiye dayalı ve teknik konularda yazılan kitapların özetleri ve önemli olan noktalar kullanıcıya sunulmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kemal Tahir Kısaca Hayatı ve Eserleri

KitUP uygulaması daha çok masa başı işinde çalışan kişilere uygun bir uygulamadır. Dünyadaki en zeki ve zengin insanlar tüm bu fikirlere nasıl ulaşabiliyorlar? Yoğun olan hayatları arasında kitap okumak onlar için işkence olabilir. Ama KitUP uygulaması ile en ufak ayrıntıya kadar çok fazla zaman harcamadan bilgi sahibi olabilmekteler. Sizde işinizi yaparken ya da işinizin arasında kitap özetlerini dinleyebilir veya okuyabilirsiniz. KitUP uygulamasını indirdiğiniz zaman ilk öncelikle 7 gün ücretsiz deneme imkanınız var. Uygulamayı beğendiğiniz takdirde aylık ve yıllık ödeme planlarından size uygun olanı hangisi ise ödemeyi yaparak uygulamayı dilediğiniz gibi kullanma şansına sahipsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*